Uwaga Rodzice oczekujący na miejsce w Żłobku nr 1 „Fraszka”

Wiatraczek

Szanowni Państwo,

Nasz Żłobek nr 1 „Fraszka” przy ul. Malczewskiego 33 w Gdańsku zostanie w tym roku objęty programem termomodernizacji. Kompleksowe działania, obejmujące cały budynek, zapewnią znaczną poprawę komfortu termicznego naszych podopiecznych i ich opiekunów oraz wpłyną na obniżenie kosztów eksploatacji. Nastąpi całkowita wymiana instalacji centralnego ogrzewania i wodociągowej, zostaną wykonane izolacje poziome i pionowe oraz ocieplenie wraz z wyprawami elewacyjnymi obiektu.

W związku z tak szerokim zakresem oraz intensywnością prac budowlanych, które rozpoczną się w sierpniu br.,konieczne jest okresowe (do 31.12.2019r) wyłączenie Żłobka nr 1 z użytkowania.

W związku z tym rekrutacja do „Fraszki” zostanie przesunięta na grudzień br. a placówka wznowi działalność na początku 2020r. Pragniemy zapewnić, że oczekujący w kolejce na miejsce w tym żłobku zachowują swoją pozycję na liście.

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu z kierownikiem placówki pod nr.: 58 302 03 79 / tel. kom. 669 059 111 lub z pracownikami rekrutacji pod nr: 58 301 11 51.

Za utrudnienia przepraszamy. O wszelkich zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco.