Podziękowanie Społecznej Rady Rodziców przy Żłobku Nr 11 BURSZTYNEK

Wiatraczek

Szanowna Pani Dyrektor, 

W imieniu Społecznej Rady Rodziców przy Żłobku nr 11 Bursztynek w Gdańsku, chciałabym serdecznie podziękować za wspaniałą współpracę z kierownictwem i wszystkimi pracownikami Żłobka Bursztynek.

W ostatni czwartek odbył się  w naszej placówce Festyn Rodzinny, który przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Cała impreza była zorganizowana bardzo profesjonalnie. Oprócz oczywiście mnóstwa atrakcji dla dzieci, poczęstunku, zabaw, konkursów, odbył się też mecz siatkówki z udziałem Zawodnika Trefla Gdańsk. 

Była to ogromna zasługa całego zespołu, który jest tak zaangażowany w codzienną pracę, że mało kiedy widzi się w dzisiejszych czasach tak zgrany zespół. 

Bardzo dziękuje wszystkim pracownikom,  a w szczególności Pani kierownik Beacie Labuda za codzienny profesjonalizm, chęci, pomysły, dzięki któremu możemy w 100% jako Rada Rodziców realizować wszystkie założone plany. 

Dziękujemy za ogromną empatię, wsparcie, dobre słowo, codzienny uśmiech wszystkim paniom opiekunkom oraz pozostałym pracownikom Żłobka. Dzięki Wam nasze dzieci czują się w Żłobku jak w domu. 

Jest mi niezmiernie miło, że mam przyjemność współpracować z takimi ludźmi i bardzo dziękuje za wszystko co robicie dla nas rodziców i dla wszystkich dzieci.

 

z poważaniem:

Katarzyna Budnik

Rada Rodziców przy Żłobku Bursztynek