O nas Żywienie Lista Aktualności Przetargi Do pobrania Praca BIP Kontakt

OPINIA - ŻŁOBEK NR 11 BURSZTYNEK

Dzień dobry,

Chciałam podzielić się swoją opinią na temat Żłobka Bursztynek, do którego drugi rok uczęszcza mój syn Jaś.

W pierwszym roku Jaś uczęszczał do grupy 1, w której uwielbiał Panią Iwonę. I my rodzice również. Przemiła, konkretna, bardzo konpetentna Pani. Jak również Panią Anię ale o Niej ciut później :) 

Z racji, że synek w tym czasie dużo chorował spotkaliśmy się z ogromnym zrozumieniem, wsparciem i wielką pomocą ze strony Pani Kierownik Beaty Labuda. Odnosimy z mężem  wrażenie, że jest to idealny kierownik placówki dla dzieci. Zawsze uśmiechnięta, miła, otwarta i bardzo pomocna, bez zbędnego dystansu. Która reaguje na potrzeby dzieci jak i rodziców. 

Obecnie syn uczęszcza do grupy 3.

Tam są dopiero Panie!

Wspomniana wcześniej Pani Ania - uwielbiamy. Ciągle jest uśniechnięta, cierpliwa do dzieci. Super! 

Jasiek bardzo Ją lubi, a jaką miał niespodziankę jak zobaczył, że Pani Ania będzie się nim opiekowała również w starszaczkach.

No i nieoceniona Pani Magda. Wyczulona na problemy dzieci. Zwróciła nam uwagę na problem jaki ma nasz synek, dzięki czemu mogliśmy w porę zareagować podejmując odpowiednie kroki. Gdyby nie Pani Magda, w warunkach domowych nieprędko mielibyśmy okazję zaobserwować problem jakim jest nadwrażliwość słuchowa. 

Pani Magda jest czujnym opiekunem. Gdy zaobserwowała, że Jasio jest gotowy na odpieluchowanie (co nam szło opornie) , dała nam znać i wspólnie pożegnaliśmy pieluchy. Dziękuję tu oczywiście wszystkim Paniom. 

Jasio jest świetnie zaopiekowanym chłopcem. Panie wspierają Jego rozwój, mowę, pomagają rozwiązywać problemy. 

Dziękuję za dyskrecję, kiedy moje dziecko zachowa się niewłaściwie, informacja taka jest przekazywana w cztery oczy, na osobności, dyskretnie. 

Pozostałe Panie również mają ogromny udział w opiece i rozwoju mojego Syna. 

Dziękuję Wam drogie Panie! 

Myślę, że w tym żłobku pracują naprawdę fajni ludzie. Panie z obsługi zawsze miłe, uśmiechnięte. Ja, jako rodzic czuję się w tym miejscu dobrze, co jak zauważyłam przenosi się na mojego syna

No a Pan Henio, jest idolem mojego syna. Jasiek nazywa Go superbohaterem :) 

 

Ania Rudzka, mama Jasia